دیوارپوش سه بعدی دلتا
۲۱
مرداد

چگونه دیوار پشت تلویزیون را طراحی و تزیین کنیم؟

اگر از دکوراسیون اتاق نشیمن و پذیرایی خود خسته شده اید و به دنبال یک تغییر چشمگیر هستید تا حس خستگی و یکنواختی را از فضا دور نمایید. ساده ترین روش برای رهایی از این موضوع، تغییر دکوراسیون دیواری می باشد که تلویزیون و میز تلویزیون در آن قرار می گیرد. تغییری چشم گیر و مقرون به صرفه در اتاق نشیمن که به سادگی برای همگی امکان پذیر خواهد بود. یک تغییر با انواع متریال های کناف ، پنل سه بعدی ، دیوارپوش سه بعدی و …

خیلی ها بر این باور هستند که مهم ترین قسمت خانه دقیقا جایی می باشد که تلویزیون در آنجا جای داده می شود و در واقع به عنوان نقطه کانونی منزل به حساب می آید. زیرا همه نگاه ها تایم زیادی به آن نقطه می باشد. به همین دلیل سعی کنید همیشه طرح و دیزاینی شیک و خاص را برای آن قسمت در نظر بگیرید. در ادامه با ما همراه باشید تا نمونه هایی از این طراحی ها رو ملاحظه نمایید و ایده بگیرید.

دیزاین و طراحی دیوار پشت تلویزیون با کاغذ دیواری

با استفاده از کاغذ دیواری می توانید دیزاینی متفاوت و چشمگیر را با کمترین هزینه برای دیوار پشت تلویزیون خود به وجود بیاورید. درست است که دیگر کاغذ دیواری همچون سابق در منازل کاربرد ندارد و رو بورس نمی باشد اما اهمیت و محبوبیت آن بین اشخاص همچنان پابرجا می باشد. سعی کنید برای نصب کاغذ دیواریازشخصی کمک بگیرید که در این زمینه ماهر باشد تا زیبایی فضا برایتان دوچندان گردد.در ادامه چند نمونه عکس از کاغذ دیواری جهت دیزاین دیوار پشت تلویزیون برایتان به نمایش خواهیم گذاشت. لازم به ذکر است که استفاده از کاغذ دیواری دیگر مرسوم نمی باشد و اصطلاحا از مد افتاده است.

tv

tv

کاربرد کناف و طراحی دیوار بالای تلویزیون

اگر به دنبال راهی کم هزینه، سبک، شیک و خاص هستید تا تغییری شگرف در اتاق نشیمن خود ایجاد کنید و از فضا لذت  ببرید توصیه ما به شما عزیزان استفاده از ورق های کناف می باشد. در واقع کناف، روکشی کاغذی و نوعی پنل گچی می باشد که به عنوان سقف و دیوار کاذب و همینطور برای قسمت های خاص منزل به کار می رود. به طور مثال استفاده از کناف برای دیوار پشت تلویزیون اگر با نور پردازی مناسب ادغام گردد، دکوراسیون شیکی را برای شما بر جای می گذارد. کار با این نوع مواد بسیار ساده و سبک می باشد و استفاده از آن به دلیل سهولت کار زیاد می باشد.

کناف

 

کاربرد پنل سه بعدی یا دیوارپوش در دیوار تلویزیون

یکی از جدیدترین محصولات دیوارپوش های سه بعدی می باشند که ایده و راهکار جذابی و لوکسی برای دیزاین دیوار تلویزیون هستند. این پنلها قابلیت برش در ابعاد دلخواه را دارند و از همه مهمتر قابل رنگ هستند. تنوع بالای طرح ها در این محصول یکی از بهترین انتخاب ها می باشد. برای مشاهده نمونه های اجرا شده ما در اینستاگرام مارا دنبال کنید. اینستاگرام والوکس

دیوارپوش سه بعدی دلتا

 

دیوارپوش والوکس مدل راک