پنل سه بعدی والوکس
۳۰
مرداد

چرا دیوارپوش سه بعدی گچی ( پنل گچی ) بخریم؟

شرکت والوکس با توجه به نیاز سازندگان و مصرف کنندگان در زمینه محصولات صنعت ساختمان، اقدام به تولید محصولی نوین و قابل رقابت با محصولات خارجی ، با نام دیوارپوش سه بعدی والوکس یا پنل سه بعدی گچی نموده است.

دیوارپوش سه بعدی والوکس  از کیفیت بسیار بالا و تنوع زیبا در دیوارپوش های سه بعدی مورد استفاده در دکوراسیون داخلی برخوردار است. دیوارپوش والوکس مزایا و مشخصات خاصی دارد که در ادامه به آن می پردازیم. محصولات والوکس را در اینجا ببینید

1- وزن کمتر

امروزه با توجه به اهمیت سبک سازی ساختمان نیاز به متریال های با وزن کمتر بسیار حس می شود. دیوارپوش سه بعدی والوکس با وزن تمام شده کمتر از 18 کیلوگرم در متر مربع بسیار سبکتر از دیوارپوش های بتنی و سنگی و همچنین سبکتر از چوب و ام دی اف می باشد.

2- رنگ پذیری بالای پنل سه بعدی والوکس

پنل سه بعدی والوکس از متریال پایه گچی استفاده شده است. اما این گچی که در دیوارپوش والوکس استفاده گردیده بسیار مرغوبتر و مقاوم تر و متفاوت تر از گچ مرسوم در ساختمان سازی می باشد . گچی که شرکت والوکس در تولید پنل سه بعدی گچی استفاده میکند فرمول کاملا انحصاری دارد و توسط خود شرکت تولید میگردد. گچ مورد استفاده در دیوارپوش والوکس، ترکیبی از گچ صنعتی و افزودنی هایی که در رطوبت مقاوم میکند+ دو نوع الیاف برای مقاومت بسیار بالای محصول و مواد معدنی دیگر برای بهبود مشخصات فیزیکی این محصول می باشد. به همین دلیل بخاطر بیس گچی دیوارپوش ، امکان رنگ پذیری پنل های سه بعدی و پتینه کاری و ورق کاری با انواع ورق طلا ورق مس ورق نقره و انواع پوشش های میکروسمنت میسر می باشد. سطح پنل سه بعدی والوکس بسیار تمیز و صیقلی می باشد و به همین خاطر نقاشی پنلها با انواع رنگ های پلاستیک رنگ روغنی رنگ اکریلیک و سایر پوشش های دیوار به آسانی انجام میپذیرد.

3- سنباده خوری ، بتونه شدن

محل درزهای بین پنلها در موقع نصب با بتونه درزگیر کناف کاملا پر میشود و دیوارپوش نصب شده کاملا یک پارچه بنظر میرسد. سنباده خور بودن دیوارپوش والوکس در راحتی رنگ کاری کمک بسیاری میکند.

4- گچ متریال با حس لطیف و طبیعی

از لحاظ حس معماری و دید بصری گچ متریالی لطیف و طبیعی می باشد. برخلاف بتن که بافت زمخت و خشن دارد و حس سردی به فضا میدهد ، گچ استفاده شده در دیوارپوش های گچی والوکس به دلیل رنگ سفید و بافت مسطح حس به مراتب بهتری در فضا می بخشد.

5-سوراخ کاری و برش

تمام دیوارپوش های والوکس با اره دستی یا اره های عمودبر برقی قابل برش هستند و پرتی کمتری در اجرا دارند. همچنین امکان پیچ کردن به دیوار و یا نصب تابلو یا اکسسوری با میخ یا پیچ به دیوار میسر است.

6- نصب آسان

دیوارپوش گچی والوکس به راحتی با چسب کاشی به دیوار نصب میشود.

7- دوست دار محیط زیست

دیوارپوش های چوبی و ام دی اف از قطع درختان و صدمه به محیط زیست تولید می شوند. دیوارپوش های پلاستیکی و پلیمری از مواد مضر و مصنوعی پلاستیک تهیه می شوند و غیر قابل بازیافت هستند. اما دیوارپوش سه بعدی والوکس از مواد معدنی و طبیعی کاملا سازگار با محیط زیست تهیه می شود و قابل بازیافت و برگشت پذیر می باشد.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

اینستاگرام والوکس

نمونه محصولات والوکس

09126233455 مهندس کمندی