• تلفن: 28426011-021
  • ایمیل: info[at]wallux.ir
  • ساعات کاری: 09:00-18:00

درباره ما

فلسفه وجودی، چشم انداز ، بیانیه ماموریت


گروه والوکس با گرد هم آمدن جمعی از طراحان و معماران داخلی و با همراهی مشاوران مدیریتی خود، در سال 1397 تأسیس گردید. در والوکس، ما معتقدیم دیوارها اصلی ترین نقش را در بوجود آمدن یک فضا دارند. خواه این فضا می تواند یک محل کار باشد، که حداقل یک سوم از روز خود را در آن می گذرانید، یک رستوران یا هتل باشد که می تواند کوتاه ترین لحظات شما را به ماندگار ترین خاطرات زندگیتان تبدیل کند و یا خانه ای باشد که بیشترین وقتتان را در آن صرف می کنید. امروزه هر فضا می تواند به عنوان یک محل بسیار خاصی شناخته شود که قابلیت تبدیل شدن به یک مکان مقدس و به یادماندنی را برای هر فردی دارد. به عبارت دیگر، کیفیت تاثیرگذاری یک فضا بر استفاده کنندگان از فضا است که آن محل را خاطره انگیز می سازد. چه بهتر که این فضا مکانی باشد که در آن بیشترین آرامش و شکوهی که لایقش هستید را بدست آورید.

در گروه والوکس ما برآنیم تا دیوار هایتان را به دیوار های همان فضایی تبدیل کنیم که با دیدنش زیبایی و شکوهی که لایقش هستید را احساس کنید. ما حق انتخاب یک تغییر چشمگیر را به شما هدیه می دهیم. والوکس برای شما فرصتی را ایجاد می کند که بوسیله آن بتوانید ظاهر تازه ای را به دیوارهایتان بدهید. پس اجازه دهید تا به شما قدرت زندگی بخشیدن به دیوارهایتان را بدهیم. امروز، والوکس به یکی از خلاقانه ترین تولید کنندگان دیوار پوش های سه بعدی در ایران تبدیل شده است. محصولات گروه والوکس به علت تنوع در طرح ها، کیفیت بالای محصولات، عایق حرارت و صوت، مقاومت در برابر رطوبت، امکان رنگ آمیزی متنوع با قابلیت پتینه کاری، روکش ورق طلا و نقره و همچنین با ایجاد ارزش بالاتر برای مشتریان به دنبال پوشش طیف گسترده ای از سلایق است.

چشم انداز ما تبدیل شدن به نخستین نام تجاری است که با دیدن دیوارها، به خاطر می آورید. والوکس با همراهی جمعی از کارکنان دانشی در حوزه معماری داخلی، کارشناسان و کارگران زبده و همچنین با استفاده از بروزترین و با کیفیت ترین تجهیزات تولیدی، بدنبال جلب رضایت و خرسندی مشتریان نسبت به استفاده از محصولات با کیفیت ایرانی و قابل رقابت با نمونه های خارجی می باشد.

ماموریت ما این است که با طراحی، تولید، نصب و اجرای دیوار پوش های سه بعدی منحصر به فردی که مورد پسند مشتریانمان واقع می شود، در کمترین زمان و با کمترین هزینه و با بالاترین کیفیت، بُعد و زیبایی تازه ای به دیوار های ساده و یکدست قدیمی بدهیم تا از این طریق بتوانیم بیشترین ارزش را به مشتریانمان ارائه کنیم. ارزش های بنیادین ما برای رسیدن به چشم اندازمان شامل موارد زیر می شود:

  • مشتری مداری و تعهد نسبت به مشتریان
  • ایجاد ارزش برای مشتری
  • پاسخگویی و مسئولیت پذیری
  • نوآوری و ابتکار مستمر
  • صداقت و درستکاری
  • کیفیت
  • خدمات قبل و پس از فروش به مشتریان
  • همدلی و کار گروهی

wallux 3d panel

محمدحسین کمندی

مدیرعامل و بنیانگذار

کارشناس معماری

کارشناس ارشد معماری داخلی

wallux 3d panel

محسن کمندی

مدیر تولید

کارشناس ارشد مدیریت منابع انسانی

کارشناس مدیریت صنعتی

wallux 3d panel

مهسا محسنی

مدیر فروش و بازرگانی

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی

کارشناس مدیریت بازرگانی

wallux 3d panel

سامان اشراقی

طراح صنعتی

کارشناس طراحی صنعتی

wallux 3d panel

محمد اکبری

گرافیست

کارشناس گرافیک

wallux 3d panel

سینا رضایی

طراح معماری

کارشناس معماری

متشریان می گویند

Call Now Button
Open chat
نیاز به راهنمایی دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟